Get Adobe Flash player

Grono Pedagogiczne

 Dyrektor szkoły: mgr Bożena Bladoszewska (nauczyciel matematyki, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych i rewalidacyjnych)

Wicedyrektor szkoły: mgr Joanna Cyran (nauczyciel języka angielskiego)

 

Wychowawcy:

Oddział zerowy - mgr Barbara Jaworska (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej)

 

Iamgr Barbara Szynal (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej)

 

IIa - mgr Krystyna Bogusz (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i plastyki)

IIb - mgr Beata Krzywicka (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej)

IIc - mgr Ewa Andrzejewska (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i zajęć korekcyjno-kompensacyjnych)

IId - mgr Klaudia Szulik (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i zajęć technicznych)

 

IIIamgr Katarzyna Śmiałek (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w klasach I-III oraz zajęć korekcyjno-kompensacyjnych)

IIIbmgr Justyna Dudek - Cholewa (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i języka polskiego)

IIIcmgr Karolina Sobczyńska (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej)

IIIdmgr Barbara Myrcik (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania do życia w rodzinie)

IIIe - mgr Mariola Paczkowska (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej)

 

IVa - mgr Katarzyna Majchrzak (nauczyciel języka polskiego)

IVb - mgr Katarzyna Mazurek (nauczyciel matematyki i zajęć technicznych)

 

Va - mgr Daria Muzyka (nauczyciel języka angielskiego)

Vb - mgr Izabela Bonk (nauczyciel wychowania fizycznego)

Vc - mgr Anna Głowacka (nauczyciel języka polskiego i zajęć korekcyjno- kompensacyjnych)

 

VIamgr inż. Małgorzata Korusiewicz (nauczyciel przyrody)

VIb - mgr Katarzyna Boczek (nauczyciel wychowania fizycznego)

VIcmgr Justyna Widera (nauczyciel matematyki)

 

Pozostali nauczyciele:

mgr Beata Korzonek (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej)

mgr Marzena Ogrodnik (nauczyciel języka polskiego, zajęć rewalidacyjnych i bibliotekarz)

mgr Anna Matejczyk (nauczyciel języka angielskiego i zajęć komputerowych)

mgr Agnieszka Kozak (nauczyciel języka angielskiego i wychowawca świetlicy)

mgr Aleksandra Jany (nauczyciel języka angielskiego)

mgr mgr Przemysław Burzyk (nauczyciel historii i wychowawca świetlicy)

mgr Barbara Bacik (nauczyciel przyrody, plastyki i zajęć komputerowych)

mgr Gabriela Małogowska (nauczyciel muzyki i wychowawca świetlicy)

mgr Aleksandra Jagielska (nauczyciel wychowania fizycznego)

mgr Joanna Więckowska (nauczyciel wychowania fizycznego)

ks. Rafał Mucha (katecheta)

mgr Jan Hampel (katecheta)

mgr Kempys Sylwia (katecheta i wychowawca świetlicy)

mgr Patrycja Kaps (pedagog szkolny)

mgr Beata Ziębacz (kierownik świetlicy)

mgr Beata Droś (bibliotekarz)

mgr Agata Zydyk  (wychowawca świetlicy)

Contribute!
Blowjob