Get Adobe Flash player

Dla naszej "Piątki" - Tomasz Gorzędowski

 Ma 24 lata. Pochodzi z Piekar Śląskich. W 2004 roku został absolwentem naszej szkoły.

Tomek obecnie mieszka w Anglii i od dwunastu lat realizuje swoje pasje, którymi są  podróże i motocykle. Najpierw odbywał wędrówki piesze, a później na dwóch kółkach.

W 2009 roku, kiedy stał się szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy na motocykl, zorganizował swoją pierwszą podróż – była to podróż dookoła Polski. Wyprawa ta utwierdziła go w przekonaniu, że to jest jego droga życiowa.

Marzył o czymś więcej, dlatego pięć lat później - w 2014 roku Tomek wyruszył na wyprawę motocyklową dookoła Europy. Film z wyprawy dostępny jest na stronie https://www.youtube.com/watch?v=eG4M8offQs.  Odwiedził wówczas czternaście europejskich krajów i pokonał prawie 8 000 km. 

O dokonaniach Tomka dowiedzieliśmy się dopiero w tym roku, kiedy skontaktował się z nami, aby przedstawić nam swój kolejny pomysł.

Otóż 25 maja 2016 roku (jest to data nieprzypadkowa, gdyż w tym dniu przypada dwunasta rocznica jego  przygody z motocyklami) planuje motocyklową podróż dookoła świata! W dwanaście miesięcy zamierza przejechać około 50 000 km., odwiedzić ponad 35 krajów  i przy okazji propagować hasła pomocy młodym ludziom, którzy mają talent, motywację, ale potrzebują pomocy w realizacji swoich marzeń.

Wraz z fundacją Drogi Życia zamierza organizować zbiórkę pieniędzy na pomoc młodym, ambitnym sportowcom. Pierwszym projektem do realizacji stała się zbiórka funduszy na budowę boiska przy naszej szkole!!! Jest to kwota niebagatelna, bo około 200 000 – 250 000 zł.

Wszystkich, którzy chcieliby zasięgnąć szczegółowych informacji i pomóc, zapraszamy na oficjalną stronę www.motosamsara.pl oraz do polubienia www.facebook.com/motosamsara .

My wszyscy – cała społeczność Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 5 jesteśmy pod ogromnym wrażeniem decyzji Tomka, doceniamy ją, kibicujemy, trzymamy bardzo mocno kciuki za powodzenie wyprawy i  już teraz dziękujemy Tomkowi, że wybierając do realizacji projekt budowy boiska z fundacją „Drogi Życia” pamiętał o swojej  i naszej „Piątce”.

 

                                                                                               Dyrektor MSP nr 5

                                                                                               mgr Bożena Bladoszewska

Boisko dla "Piątki"

Szanowni Państwo!

Gorąco zachęcamy wszystkich, którzy zechcą wesprzeć działania Pana Tomasza Gorzędowskiego realizowane we współpracy
z Fundacją Drogi Życia oraz działania Rady Rodziców w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 5 zmierzające do budowy boiska przy naszej szkole do wpłaty środków pieniężnych na poniższe konta:

Rada Rodziców Miejskiej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Piekarach Śląskich

nr 38 1020 2368 0000 2402 0497 7817 z dopiskiem „Boisko dla Piątki”.

 

lub

 

Fundacja Drogi Życia

PL08195000012006547268940002

 

                                                           

Przewodniczący Rady Rodziców                                              Dyrektor Szkoły

            Tomasz Wesołowski                                                                           Bożena Bladoszewska

 

 

Contribute!
Blowjob